https://www.entepeteknoloji.com Entepe Teknoloji ve Ticaret Anonim Şirketi'nin iştirakidir. Alışverişlerinizde kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.

Ad, Soyad, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, siparişleriniz gibi kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz ve bu bilgiler sadece Entepeteknoloji.com tarafından size sunulan hizmeti daha ileri seviyelere taşımak amacı ile kullanılır.

Kredi kartı bilgileriniz sadece bankanızdan ödeme onayı almak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde sistemimizde kayıtlı olarak tutulmamaktadır.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Entepeteknoloji.com ekibi bile sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemde kayıtlı mail adresinize otomatik olarak farklı bir şifre gönderilecektir.