Menü
Sepet

Paugge 4K 60Hz Displayport to HDMI Aktif Kablo - 1.8 Metre

Paugge 4K 60Hz Displayport to HDMI Aktif Kablo - 1.8 Metre

Özellikler

Baglantı
Displayport to Hdmi Displayport to Hdmi
Paugge 4K 60Hz Displayport to HDMI Aktif Kablo - 1.8 Metre
  • Hafta içi Saat 17:00'e kadar verilen siparişler Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak aynı gün kargolanır.
  • Cumartesi günü Saat 15:00'e kadar verilen siparişler Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak aynı gün kargolanır.
  • Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.
  • Siparişiniz veya ürün ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda 02165265877 WhatsApp hattımıza mesaj göndererek destek alabilirsiniz.
  • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinize istinaden size göndereceğimiz iade kodunu kullanarak siparişinizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak tarafımıza gönderip iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
  • Detaylı bilgi için Kargo ve İade Koşulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.
114,90₺
Vergiler Hariç: 97,37₺
  • Ürün Kodu: DP12HD20-PRO
Paugge 4K 60Hz Displayport to HDMI Kablo

* Cable utilizes DP V1.2 and HDMI V2.0 bandwidth to enable resolutions up to max 4K 3840×2160@60Hz
* Displayport Male to HDMI Male
* Displayport V1.2
* HDMI V2.0 (Backward compatible HDMI V1.4 to enable resolutions up to max 4K 3840×2160@30Hz)
* 18 Gbps Bandwith
* 5120 × 2880, 3840×2160, 3440×1440, 2560×1440, 1920×1080, 1280×720, 1024×768 Resolution Support
* 5K 30Hz, 4K 60Hz, 4K 30Hz, UWQHD 60Hz, 2K 144Hz, 2K 120Hz, Full HD 240Hz, Full HD 144Hz Refresh Rate Support
* 2160p 60Hz, 2160p 30Hz, 1440p 144Hz, 1440p 120Hz, 1080p 240Hz, 1080p 144Hz Refresh Rate Support
* 24-bit color, BT.2020
* MST (Multi Stream Transport)
* CEC (Consumer Electronic Control)
* Deep Color, x.v.Color, and content types
* HDCP 1.4 and HDCP 2.2 (High Bandwidth Digital Content Protection)
* Plug and Play ( No special driver installation or additional power source required )
* Compatible with Mac OS X, Linux, and Windows on supported systems
* 100% Pure Conductor
* Color:Black
* Length:1.8m

 
 
Almak üzere olduğunuz Displayport to HDMI Adaptör Kablo gerçekten beklediğiniz performans kriterlerine sahip mi? 

 

DisplayPort, VESA tarafından oluşturulan herkesin kullanımına açık, görüntü ve sesi aynı kablo üzerinden yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızlarıyla gönderilmesine imkan tanıyan ve sadece bilgisayar sistemleri düşünülerek geliştirilen bir dijital bağlantı arabirimdir. DisplayPort’un en fazla öne çıkan özellikleri; yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızlarına ve de tek kablo üzerinden çoklu monitöre imkan tanıyor olmasıdır.

DisplayPort’u destekleyen ve ürünlerinde bağlantı arabirimi olarak kullanan VESA üyesi firmalar; AMD, Apple, LG Electronics, HP, NVIDIA, Intel, Lenovo, DELL, NEC ve Samsung gibi oldukça büyük firmalardır. 

Full HD’den 4 kat daha net görüntü veren 4K teknolojisi artık yeni nesil monitörler ve televizyonlar ile kullanıcıların hizmetine sunuldu. Bilgisayarında displayport bağlantı noktası, monitöründe veya televizyonunda ise HDMI bağlantı noktasına sahip kullanıcıların DisplayPort to HDMI Adaptör veya Adaptör Kablo kullanmaları gerekmektedir.

Piyasada birçok Displayport to HDMI adaptör kablo veya adaptör satılıyor. 4K yayınını mükemmel netlikte ve akışta izleyebilmeniz ve kablodan en yüksek performans değerini almak için bilgisayarınızın ve monitör veya televizyonunuzun 4K destekli olması yanında; mutlaka kullandığınız DisplayPort to HDMI adaptör kablonuzun; Displayport için Version 1.2, HDMI için ise Version 2.0 desteği olması gerekmektedir.

 

HDMI V2.0 için “DisplayPort Alternate Mode” teknolojisine sahip bu özel kablo ile; Displayport bağlantı noktasına sahip cihazlarınızı HDMI girişine sahip televizyonuza veya monitörünüze; 3840×2160@60Hz (4K@60) çözünürlük desteği ile bağlayabilirsiniz. 

DisplayPort Alternate Mode kablolar, destekleyen bilgisayarlara kolay ve düşük maliyetle ek bir ekran çıkışı eklemenize izin verir. “DisplayPort Alternate Mode”, grafik işlemcinize doğrudan bir bağlantı kurduğundan, bu kabloyu kullanmak bilgisayarınızda herhangi bir performans düşüklüğüne sebep olmaz ve ekli ekran bilgisayarınızın anakartına doğrudan bir video bağlantı noktasına bağlıymış gibi duyarlı ve işlevsel davranır. 

Paugge V2.0 DP to HDMI Kablosu tamamen “Plug and Play” yani tak çalıştır prensibi ile çalışmaktadır ve bilgisayarınıza herhangi bir özel yazılım yüklemenize ve çalışmak için herhangi bir harici güç kaynağına ihtiyaç duymaz. 

En yeni Displayport ve HDMI teknolojisi ile üretilen "Paugge DisplayPort to HDMI" kablonun bandwith genişliği 18.60 Gbps’dır.
 

Uyumluluk?
 

Paugge Displayport to HDMI kablo; Displayport bağlantı noktasından HDMI çıkışını destekleyen birçok dizüstü bilgisayar, tablet ve masaüstü bilgisayar ile tamamen uyumludur.

 

Ekstra ekran çıktısı, doğrudan kaynak bilgisayarın ana grafik işlemcisine bağlandığı ve mevcut sürücüyü kullandığı için; desteklenen sistemlerde sürücüye ihtiyaç duyulmaz. Paugge DP to HDMI kablo Mac OS X, Linux ve Windows işletim sistemleri ile uyumludur. 

4K 60Hz Desteği Uyarısı: 4K monitörünüzde veya televizyonunuzda 60Hz yenileme hızında 4K çözünürlükleri görüntülemek için; monitörünüzün V2.0 HDMI bağlantı noktasına sahip olması, görüntü kaynağı olan bilgisayarınızın ise V1.2 DisplayPort bağlantı noktasına sahip olması yanında; bilgisayarınızın 3840 × 2160 4K çözünürlük için 60Hz yenileme hızını donanımsal ve yazılımsal olarak desteklemesi gerekmektedir. Monitörünüzün ve bilgisayarınızın üreticisi firmalarının web sayfasından cihazlarınızın teknik özelliklerini kontrol etmenizi öneririz.

Paugge DisplayPort to HDMI Kablo; geriye dönük olarak Displayport için V1.1 ve V1.1a, HDMI için V1.4 ve V1.3 özellikleri ve cihazları da destekler.

Uyumluluk Uyarısı: Bu kablo yalnız Displayport bağlantı noktasından HDMI bağlantı noktasına görüntü ve ses taşımak için tasarlanmıştır. HDMI bağlantı noktasından Displayport bağlantı noktasına veri taşıyamaz.
 


 

Sık Sorulan Sorular?
 

 

S: 4K ekranımı 60Hz yenileme hızına ayarladığımda ya ekrana görüntü gelmiyor ya da dijital “parazitlenme” görüyorum. Bunun nedeni ne olabilir?
C: Bu duruma sebep olabilecek bir çok şey var. HDMI V2.0 18Gbps ile HDMI V1.4’ün yaklaşık iki katı bant genişliğine sahiptir. Monitörünüzün veya televizyonunuzun HDMI V2.0 bağlantı noktasına sahip olduğundan ve kaynak bilgisayar sisteminizin Displayport V1.2 bağlantı noktasına sahip olduğundan emin olun. Monitörünüzün ve kaynak bilgisayar sisteminizin 4K için 60Hz Yenileme Hızını yazılımsal ve donanımsal olarak destekleyebildiğinden emin olun. Pek çok 4K ekran ve kaynak bilgisayar sistemi için yeni Firmware güncellemeleri yayınlanır. Ekran Firmware güncellenmesi HDMI V2.0 performans artışına yardımcı olur. Kaynak bilgisayardaki ekran kartı sürücüsünün güncellenmesi de genellikle yüksek çözünürlüklerde ve yenileme hızlarında performansı ve kararlılığı arttırır.
 
S: Bilgisayarımda birden fazla Displayport bağlantı noktası var. Birden çok ekran için birden fazla kablo ekleyebilir miyim?
C: Bilgisayarınız birden fazla Displayport Mode görüntü çıkışını destekliyorsa; bir sistemde birden fazla kablo kullanabilirsiniz. Bununla birlikte; video çıkışını bir porta sınırlayan bazı Displayport Alt Mode sistemler var. Bilgisayarınızın üretici web sayfasından teknik özelliklerini kontrol etmenizi öneririz.
 
S: Bu kablo görüntü ile beraber sesi de destekliyor mu? Televizyonumdan görüntü ile beraber ses de alabilir miyim?
C: Evet! Paugge V2.0 Displayport to HDMI Kablo; HDMI üzerinden video ve ses transferini destekliyor. Lütfen ekran olarak televizyon değil de monitör kullanacaksanız; monitörünüzün üretici web sayfasını inceleyerek, monitörünüzün dahili hoparlörlere sahip olduğundan emin olun. Televizyonunuzun veya monitörünüzün hoparlörlerinden ses almak için; harici ekranınızı işletim sistemi ses ayarları içinde Varsayılan Çalma Aygıtı olarak ayarlamanız da gerekebilir.